Осіння підготовка до весняної сівби

Не можна сказати достатньо про важливість правильного посіву та належної попередньої підготовки ґрунту.

В ідеалі підготовку ґрунту під ярі культури (кукурудза, соняшник, яра пшениця та зернобобові) проводити восени. В ідеалі грунтову обробку проводити до осінніх заморозків. Впоратися з основним обробітком ярого посіву в період осіннього жнива та осінньої сівби пшениці нелегко, але вчасно виконана робота окупиться.

За останні кілька років наші аграрії на Закарпатті все більше почали усвідомлювати, що справді краще проводити зазначені робочі процеси у рекомендований термін. Раніше, за моїм досвідом, менше фермерів виконували завдання оптимально.

Минулого року, на жаль, дощова осінь не дала змоги, або принаймні частково, провести осінню роботу з підготовки ґрунту. Через це аграрії іноді були змушені змінювати структуру посіву, змушені були замінювати рослини осіннього посіву на ярого. У закарпатських аграріїв цього року замість озимої кукурудзи зазвичай сіяли кукурудзу, соняшник та сою.

Правильна підготовка ґрунту восени має безліч переваг. Глибоко розпушуючи ґрунт і перегортаючи його з оранкою чи глибоким перекопуванням, ґрунт за зиму промерзає, завдяки чому покращується його структура, звільняються від хвороб і шкідників (принаймні їх частини).

Після підготовки ґрунту восени вкрай важливо підтримувати вологість ґрунту навесні. У нормальному стані ґрунт містить незліченну кількість капілярів, завдяки яким вода в ґрунті мігрує з нижніх шарів на поверхню, забезпечуючи таким чином водопостачання рослин. При кожному розпушуванні ґрунту ці капіляри ламаються, тому важливо не глибоко розпушувати ґрунт перед посівом.

Крім механічної підготовки ґрунту, дуже важливо забезпечити ґрунт поживними речовинами. При визначенні кількості поживних добавок необхідно враховувати потреби в поживних речовинах і особливості даної культури, а також попереднього врожаю, оскільки використовувані поживні глини відрізняються в залежності від виду рослин.

При вирощуванні сільськогосподарських культур у полі поживні речовини поповнюються внесенням добрив. При осінньому обробітку ґрунту необхідно внести в ґрунт поживні речовини Р і К і комплексні добрива, а також варто внести 1/3 поживних речовин N, оскільки їх наявність буде вирішальною під час весь період вегетації культури.

Кукурудза є однією з найпоширеніших польових культур на Закарпатті, а її потреба в поживних речовинах (NPK) на тонну врожаю виглядає так:

Азот (N) 25-26 кг/т

Фосфор (Р) 10-11 кг/т

Калій (К) 26 кг/т

Виходячи з цього прикладу, у разі осінньої підготовки ґрунту кукурудзи оптимально було б внести зазначену кількість.

Тібор Гусар, СУПЗ

Стаття була опублікована в номері 40 тижневика Kárpátinfo.