Вирощування еустоми

Повітряна троянда, також відома як еустома або лізіантус, є однією з наших найпопулярніших зрізаних квітів у літні місяці. Завдяки м’якій легкості та елегантному вигляду він робить будь-який квітковий букет настільки милим, що він одразу захоплюється нашими серцями. Тому я хочу коротко поділитися з нашими читачами його вирощуванням і доглядом.

Лізіантус можна вирощувати в плівку або теплиці в будь-який час року, але через високу вимогливість до освітлення в наших регіонах його рекомендують тільки з весняних місяців. Оскільки його вегетаційний період досить короткий, його можна висаджувати двічі на рік в одному виробничому приміщенні, а саме в березні та липні. Тут я, звичайно, маю на увазі теплиці з підігрівом, оскільки ранньою весною і восени в ній повинна підтримуватися температура 18, 20 градусів. Тут, у нашому плані вирощування, ми можемо посадити його після збору тюльпанів, а якщо ми не хочемо повторювати це в липні, ми можемо навіть посадити хризантеми потім. Тому ми можемо спланувати теплицю на основі тюльпан-лізіантус-лізіантус або тюльпан-лізіантус-хризантема, що забезпечує цілорічне використання теплиці.

Культивування. Повітряну троянду можна виростити з насіння або розсади, але так як вимоги до тепла і світла для проростання високі, рекомендується купувати саджанці і висаджувати їх. Так як наша рослина потребує опори, то вже під час посадки ми можемо натягнути сітку на землю і розмістити в кожному її квадратику саджанець. Він любить пухкий, можливо, напівтвердий, багатий поживними речовинами ґрунт, і буде вдячний, якщо ми маємо можливість розпушити ґрунт. Ми поливаємо за допомогою крапельної системи, можливо, під час літнього вирощування ми можемо поливати листя зі шланга в спекотні дні, але бажано тільки в ранкові години, щоб листя могло підсохнути. Після посадки ми поливаємо багатим азотом поживним розчином до появи бутонів, потім можна переходити на використання добрив з більшим вмістом калію. Кальцій дуже важливий для нього, оскільки ми можемо використовувати цей мінерал для зміцнення його стебла та пелюсток. Як і для інших зрізаних квітів, для лізіантуса важливий регулярний захист рослин, необхідно проводити профілактичне обприскування рослин від грибкових захворювань і шкідників, особливо під час цвітіння, слід уважно стежити за появою гусениць, так як вони особливо люблять цю рослину в будь-якому місці. сезон. Використання затінюючої сітки є обов’язковим, оскільки листя може легко обпектися, а через сильне сонячне світло рослина не може вбирати воду, в результаті воно залишається низьким, його листя не розвивається належним чином, а це, безумовно, може призвести до через втрату вартості ми не можемо виготовити першокласну рослину. Отже, в цілому можна сказати, що, як і при вирощуванні всіх інших зрізаних квітів, тут найголовніше – це регулярність у всіх відношеннях, полив, захист рослин і догляд, під яким я маю на увазі щоденний особистий огляд квітки, оскільки це єдиний спосіб запобігти будь-якій хворобі чи пошкодженню.

Використання. Застосування анемонової троянди дуже широке. Він може виступати як прикраса змішаних квіткових букетів, але він гарний і сам по собі. Здебільшого його можна знайти у весільних прикрасах і весільних букетах, але, крім цього, ви дійсно можете включити його в будь-яку квіткову композицію. Його термін придатності становить не менше одного тижня, але в прохолодні періоди його можна продовжити до 2 тижнів. Хоча на вигляд вона тендітна і м’яка, все ж можна говорити про витривалу, стійку квітку, тому я щиро рекомендую її тим, хто її ще не вирощував, але у нас є можливість це зробити. Як відомо, більш сміливі квітникарі почали вирощувати цю прекрасну квітку в наших краях 5-8 років тому, і через легкість виробництва швидко полюбили цю чудову рослину.

Сподіваюся, я зацікавила вас і наблизила вас до ще однієї прекрасної квітки.

Еніка Бучела

ГО «СУПЗ»

Стаття була опублікована в тижневику “Kárpátinfo”.